27 Ekim 2015 / Adana - 5. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 17 / 3 ve Yukarı İngilizler / 1700m / Çim / Pist: Yumuşak

📅 27 Ekim 2015

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1ALİ EMRE TÜLEK (A)NADİRE310292334323116.7748.06
2VEDAT KIZMAZ DIDGERIDO166616116517917916819.5751.14
3AKIN SÖZEN KAZİMBABA109421281133213151208121923.8858.08
4HALİL POLAT BROWSER203114619217721922316.6447.12
5GÖKHAN KOCAKAYA SAN VICENTE809711571022101798596926.9163.60
6MEHMET KESKİN (A)HIGH TIDE674636053544518.2540.80
7U.POLAT ABSOLUTE POWER685102107100936530.5168.18
8HAKAN YILDIZ (A)BAYINDIRHAN144113914116516316519.4353.64
9AYHAN KURŞUN OCEAN SOUND547963858363362458822.2955.96
10FURKAN YÜKSEL IMPASSIONED912105106107999723.1456.36
11EMRAH SİNCAN NOISY BOY280818119720822128913.4639.03
12MÜSLÜM ÇELİK SHARK ATTACK374445145942340132924.3155.10
13ALİ KAÇMAZ (A)RHAYA795737880727518.9947.55
14S.ERKUŞ LOST RIVER502384231355915.9440.84
15HARUN KILIÇARSLAN AKDENİZLİ411213134363812.6538.93

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.