Yarış Programı

İSTANBUL | 1. KOŞU 13:30 İstanbul | 1. KOŞU 13:30 - Handikap 15, 3 Yaşlı İngilizler
Handikap 15, 3 Yaşlı İngilizler
20°C, Parçalı Bulutlu, Biraz Yumuşak
ÇIM | 1200m
1200m
Handikap 15, 3 Yaşlı İngilizler
AGF NOADIY/R/CKGJOKEY/SON 6 YARIŞISAHİP/ANTRENÖRSTH.PSON 6 YARIŞKGS/S20EN İYİ DERECE
14
1
WHISTLE ARROW
ORİJİN
KG K DB GKR DS
3Y DE
58
A.MEHDİ ALTIN AP
M.ÖZENÇ
H.ALTUNBAŞ
T95814/15
21
2
KINGS FRONT
ORİJİN
DB SKG SK
3Y DE
58
A.YILDIZ
Ç.ZURNACI
MİR.İPEK
65216/13
19
3
MAD RUNNER
ORİJİN
KG K
3Y AE
57,5
G.ÖZÇELİK
A.GELEN
E.USLU
2519/19
17
4
LAST TANGO
ORİJİN
KG SK GKR
3Y DE
56
M.KAYA
A.ÜSTÜNDAĞ
E.USLU
14821/16
9
5
AMADEUS
ORİJİN
KG DB SK
3Y DE
52,5
MER.ÇELİK
A.DİLMAÇ
T.KURT
34123/19
5
6
NAKAMA
ORİJİN
DB SK
3Y AD
53
E.AKTUĞ
K.BAŞKOÇ
AYD.ALÇİÇEK
5424/17
3
7
NIGHT FEVER
ORİJİN
DB
3Y AD
51,5
GÖK.BEKTAŞ
H.AGAR
Y.AÇIL
43935/19
11
8
SINDEL
ORİJİN
KG K DB SK BB DS
3Y DD
50
A.ASLAN
İ.C.ERGİN
B.AVCI
T8317/17
1
9
CENTANNI
ORİJİN
KG DB SK
3Y KE
50
E.ÇİZİK
H.KÖKLİ
H.ALTUNBAŞ
71616/17
İSTANBUL | 2. KOŞU 14:00 İstanbul | 2. KOŞU 14:00 - Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
20°C, Parçalı Bulutlu, Biraz Yumuşak
ÇIM | 1200m
1200m
Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
İSTANBUL | 3. KOŞU 14:30 İstanbul | 3. KOŞU 14:30 - ŞARTLI 3/DHÖW/Dişi, 4 Yaşlı Araplar
ŞARTLI 3/DHÖW/Dişi, 4 Yaşlı Araplar
20°C, Parçalı Bulutlu
SENTETIK | 1400m
1400m
ŞARTLI 3/DHÖW/Dişi, 4 Yaşlı Araplar
İSTANBUL | 4. KOŞU 15:00 İstanbul | 4. KOŞU 15:00 - Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
20°C, Parçalı Bulutlu, Biraz Yumuşak
ÇIM | 1200m
1200m
Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
İSTANBUL | 5. KOŞU 15:30 İstanbul | 5. KOŞU 15:30 - KV-8/Dişi (HASAN ADALI KOŞUSU), 3 ve Yukarı İngilizler
KV-8/Dişi (HASAN ADALI KOŞUSU), 3 ve Yukarı İngilizler
20°C, Parçalı Bulutlu, Biraz Yumuşak
ÇIM | 1600m
1600m
KV-8/Dişi (HASAN ADALI KOŞUSU), 3 ve Yukarı İngilizler
İSTANBUL | 6. KOŞU 16:00 İstanbul | 6. KOŞU 16:00 - G 1/Erkek (ERKEK TAY DENEME KOŞUSU), 3 Yaşlı İngilizler
G 1/Erkek (ERKEK TAY DENEME KOŞUSU), 3 Yaşlı İngilizler
20°C, Parçalı Bulutlu, Biraz Yumuşak
ÇIM | 1600m
1600m
G 1/Erkek (ERKEK TAY DENEME KOŞUSU), 3 Yaşlı İngilizler
İSTANBUL | 7. KOŞU 16:30 İstanbul | 7. KOŞU 16:30 - ŞARTLI 3/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
ŞARTLI 3/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
20°C, Parçalı Bulutlu
SENTETIK | 2000m
2000m
ŞARTLI 3/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
İSTANBUL | 8. KOŞU 17:00 İstanbul | 8. KOŞU 17:00 - Kısa Vade Handikap 22 (MEHMET YAVUZ YILMAZ KOŞUSU), 3 ve Yukarı İngilizler
Kısa Vade Handikap 22 (MEHMET YAVUZ YILMAZ KOŞUSU), 3 ve Yukarı İngilizler
20°C, Parçalı Bulutlu, Biraz Yumuşak
ÇIM | 1600m
1600m
Kısa Vade Handikap 22 (MEHMET YAVUZ YILMAZ KOŞUSU), 3 ve Yukarı İngilizler
İSTANBUL | 9. KOŞU 17:30 İstanbul | 9. KOŞU 17:30 - Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
20°C, Parçalı Bulutlu, Biraz Yumuşak
ÇIM | 1200m
1200m
Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
İSTANBUL | 10. KOŞU 18:00 İstanbul | 10. KOŞU 18:00 - G 1/Dişi (DİŞİ TAY DENEME KOŞUSU), 3 Yaşlı İngilizler
G 1/Dişi (DİŞİ TAY DENEME KOŞUSU), 3 Yaşlı İngilizler
20°C, Parçalı Bulutlu, Biraz Yumuşak
ÇIM | 1600m
1600m
G 1/Dişi (DİŞİ TAY DENEME KOŞUSU), 3 Yaşlı İngilizler
ADANA | 1. KOŞU 18:30 Adana | 1. KOŞU 18:30 - Maiden, 2 Yaşlı İngilizler
Maiden, 2 Yaşlı İngilizler
ÇIM | 1100m
1100m
Maiden, 2 Yaşlı İngilizler
AGF NOADIY/R/CKGJOKEY/SON 6 YARIŞISAHİP/ANTRENÖRSTH.PSON 6 YARIŞKGS/S20EN İYİ DERECE
7
1
GOLDEN STORMY
ORİJİN
SK
2Y DE
57
N.DEMİR
H.ŞAHİN
E.ACER
30-/20
15
2
RIO THE GLORY
ORİJİN
KG SK
2Y AE
57
F.YARDIMCI
A.TEKİNALP
M.GÜNDÜZ
6028/19
6
3
DEMİRGÜLÜM
ORİJİN
KG K
2Y DD
55
M.KESKİN
S.ŞİRE
A.DİNÇ
207/18
16
4
DIFFERENT ANGEL
ORİJİN
SK
2Y DD
55
F.ÇETİNBAŞ AP
E.ÖKSÜZER
SER.DOĞAN
407/18
3
5
OTOPSİ
ORİJİN
2Y DD
55
Ö.ORDU AP
Y.KOKU
M.TEK
7028/19
48
6
SMART LATCH
ORİJİN
K
2Y DD
55
M.S.ÇELİK
S.TOPÇU
A.ÇİFTÇİ
5028/19
5
7
SUZİDİL
ORİJİN
DB SKG SK
2Y DD
54
M.N.SUNKAR AP
M.YILDIZ
İ.ÇEÇAN
10-/20
ADANA | 2. KOŞU 19:00 Adana | 2. KOŞU 19:00 - Maiden, 2 Yaşlı İngilizler
Maiden, 2 Yaşlı İngilizler
ÇIM | 1100m
1100m
Maiden, 2 Yaşlı İngilizler
ADANA | 3. KOŞU 19:30 Adana | 3. KOŞU 19:30 - KV-8 (ADANA JANDARMA KOŞUSU), 3 Yaşlı İngilizler
KV-8 (ADANA JANDARMA KOŞUSU), 3 Yaşlı İngilizler
ÇIM | 2000m
2000m
KV-8 (ADANA JANDARMA KOŞUSU), 3 Yaşlı İngilizler
ADANA | 4. KOŞU 20:00 Adana | 4. KOŞU 20:00 - Handikap 17, 3 ve Yukarı İngilizler
Handikap 17, 3 ve Yukarı İngilizler
ÇIM | 1300m
1300m
Handikap 17, 3 ve Yukarı İngilizler
ADANA | 5. KOŞU 20:30 Adana | 5. KOŞU 20:30 - Handikap 16, 3 Yaşlı İngilizler
Handikap 16, 3 Yaşlı İngilizler
KUM | 1400m
1400m
Handikap 16, 3 Yaşlı İngilizler
ADANA | 6. KOŞU 21:00 Adana | 6. KOŞU 21:00 - Handikap 17/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
Handikap 17/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
ÇIM | 2000m
2000m
Handikap 17/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
ADANA | 7. KOŞU 21:30 Adana | 7. KOŞU 21:30 - ŞARTLI 3/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
ŞARTLI 3/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
ÇIM | 1100m
1100m
ŞARTLI 3/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
ADANA | 8. KOŞU 22:00 Adana | 8. KOŞU 22:00 - ŞARTLI 5, 3 ve Yukarı İngilizler
ŞARTLI 5, 3 ve Yukarı İngilizler
ÇIM | 2000m
2000m
ŞARTLI 5, 3 ve Yukarı İngilizler
ADANA | 9. KOŞU 22:30 Adana | 9. KOŞU 22:30 - ŞARTLI 4/DHÖ, 4 ve Yukarı Araplar
ŞARTLI 4/DHÖ, 4 ve Yukarı Araplar
ÇIM | 1200m
1200m
ŞARTLI 4/DHÖ, 4 ve Yukarı Araplar