27 Mart 2016 / Adana - 6. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15 / 4 ve Yukarı İngilizler / 1500m / Kum / Pist: Normal

📅 27 Mart 2016

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1SERCAN AKTAŞ (A)WAVE RUNNER11619209111033.6259.48
2HÜSEYİN ALTUNKILIÇ (A)LASER BOY649785360495720.1845.76
3HALİL PARILDAR BROKEN ARROW200212115214118719813.6439.91
4EMRAH SİNCAN MAGFELLOW290518219921522529713.1238.49
5KEMAL KURT GOLD CHANCE80938365373799.1534.49
6ALİ CAN BİNİZETOĞLU (A)FORTE226171923122515.9342.48
7S.ERKUŞ OTTOMAN SLAP658525544507316.2641.64
8AYHAN KURŞUN CASH OUT581367261367265962522.1155.75
9UĞUR TEMUR JACK BLAKE206517518822118420517.5847.12
10MEHMET KESKİN (A)MAGIKO9951089691927620.5046.53
11MÜSLÜM ÇELİK OLIMPIC HERO396947849045843135224.3955.66
12ALİ KAÇMAZ (A)ÖMERBABA100491103101909919.3248.21
13HARUN KILIÇARSLAN AWFUL SCORE483253236404511.8036.85
14MÜCAHİT BAYIR JANO GRANDE323332830431633031019.5549.12
15ERKAN TUNÇ CİVANMERT134011011912212010917.0943.28

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.