14 Mart 2017 / Adana - 7. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 14 / 4 ve Yukarı İngilizler / 1400m / Kum / Pist: Normal

📅 14 Mart 2017

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1ALİ CAN BİNİZETOĞLU (A)FOR THE REST769906782727920.4250.72
2MAHSUN TURAN (A)PROFESSOR323302433323616.7247.99
3Y.BİLİK MASCHERANO395313132424015.7044.56
4AYHAN KURŞUN COCHABAMBA674175972079479473121.9456.34
5UĞUR TEMUR STRATEGICALLY231119621124621321817.6146.91
6BURHAN KILINÇ (A)ADABEYI719738470697821.8452.02
7MÜSLÜM ÇELİK PADRINO455555856453350141824.6356.51
8HIŞMAN ÇİZİK CHANDRAKANTA149717513315114413320.5749.16
9AHMET ŞAŞMAZ (A)INKASSATOR510473147384615.2940.98
10AKIN SÖZEN SHUTKA120951482150814911358132624.7259.24
11GÖKHAN GÖKÇE MANCINI964193510231025106899720.3152.36
12NURETTİN ŞEN FALL THE SUN166711849182817781810180022.0654.38
13S.ERKUŞ OTTOMAN SLAP10338497797911717.5244.14
14MUSTAFA KEMAL KUMBASAR (A)HODİVAMA14349610189.0932.87
15KEMAL KURT BAHÇEŞEHİRLİ14466673951141349.6133.33
16MEHMET AYDIN (A)JAMAICA GIRL--------
17ERKAN TUNÇ ARJUNA157811813713613512716.1641.38
18HARUN KILIÇARSLAN SOYDAN804394760727710.7036.69

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.