22 Nisan 2018 / Adana - 10. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 5 / 4 ve Yukarı İngilizler / 1200m / Çim / Pist: Normal

📅 22 Nisan 2018

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1FERİT YARDIMCI MAKTAYMAN611271258159455953221.1648.72
2MERT ALİ SOLMAZ (A)THE MENTALIST540506063484720.3749.63
3MEHMET AKYAVUZ DRIVE FASTER (GB)430842444541847439820.1750.12
4S.ERKUŞ MAGFELLOW146612313611512515717.6744.75
5EMRAH SİNCAN DEMİRBÜKEN362221724326929236512.7038.27
6VELAT DEMİR VASILY195214016415216716015.5740.11
7HALİL İBRAHİM AKKAYA KÜÇÜK MATRA153211010812815313014.2341.06
8AHMET ÇELİK THE DAUGHTER SUN115251874170415581368113731.0566.30
9MUSTAFA MANAV (A)DUBLIN932727184849915.3443.99
10BURHAN KILINÇ VIOLIN145816819717115617325.0359.33
11FURKAN YÜKSEL MY SWETY BOY291432532532334035022.3157.07
12ALİ CAN BİNİZETOĞLU SEE YOU AGAIN918977590848718.7447.17
13U.SARICA (A)FERONIA53-1-241.8913.21
14KEMAL KURT SKORER183179921241381629.3432.50
15ENVER ŞİMŞEK (A)METANET27-531218.5240.74

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.