22 Nisan 2018 / Adana - 9. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15/DHÖW / 4 ve Yukarı Araplar / 1300m / Kum / Pist: Normal

📅 22 Nisan 2018

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1EMRE NALBANT (A)AVAN383253141343214.6242.56
2MUSTAFA MANAV (A)CANIM ÇİDEM932727184849915.3443.99
3KEMAL KURT DALLICALI183179921241381629.3432.50
4MEHMET AKYAVUZ AKLISELİM430842444541847439820.1750.12
5MUHAMMED BARAN ÇAKMAK (A)CENGO426343222314315.4938.03
6AHMET ÇELİK CANDOSTUM115251874170415581368113731.0566.30
7U.SARICA (A)ABUZERHAT53-1-241.8913.21
8BURHAN KILINÇ FIRAT AĞA145816819717115617325.0359.33
9EMRAH SİNCAN CESARET362221724326929236512.7038.27
10İLHAMİ GÖÇER KALAYCIKAYA170714011914813910815.1738.31
11MERT ALİ SOLMAZ (A)SİNGAPORE PRENSİ540506063484720.3749.63
12ALİ CAN BİNİZETOĞLU AVATAR918977590848718.7447.17
13S.ERKUŞ ÖZKARA146612313611512515717.6744.75
14YAKUP ARAS (A)BERNAKE30715111325288.4729.97

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.