23 Şubat 2021 / Adana - 4. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15 / 4 ve Yukarı İngilizler / 1900m / Kum / Pist: Normal

📅 23 Şubat 2021

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1ERCAN ÇANKAYA (A)PERICLES811627683709917.0248.09
2MERT GÖKALP ARSLAN (A)TALUZEK790586875696515.9542.41
3ENVER ŞİMŞEK (A)EL RAPIDO553534944536018.4446.84
4ÖZCAN YILDIRIM ALASKA157282408213019501798135928.8561.32
5VELAT DEMİR DAYKOMIO291120523520825625915.1239.95
6SADETTİN BOYRAZ THE BEST OF TIME197292681261924452319180526.8660.16
7MÜSLÜM ÇELİK TEXAS RANGER8705123111461095102788127.3161.80
8MEHMET SALİH ÇELİK BORDO MAVİ9631561101249710927.6261.89
9HARUN KILIÇARSLAN DEEP RISE1433769311611512711.7936.78
10S.ERKUŞ PEACE RUBY298025226627326431617.3846.01
11UĞUR TEMUR COMANDANTE331328629934931031217.6646.97
12BURHAN KILINÇ MY HEAD247725327827524529221.4454.22
13MUHAMMET ÖZDEMİR (A)ANATOLIAN STORM1485111117710.8134.46
14EMRAH SİNCAN BEYKOZ498729834938742455312.9740.32
15VEDAT ABİŞ (A)KUANPO348293340402117.8246.84
16ALİ KAÇMAZ ATTENDO VINO448743047448346850920.1552.69
17MUSTAFA KEMAL KUMBASAR GÜNEYCAN173215315616018320517.8449.48
18MEHMET KIYAK (A)GOLDEN AGE1174166114.2723.93

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.