27 Mart 2021 / Adana - 5. Koşu - Jokey Analizi

Maiden / 3 Yaşlı İngilizler / 1300m / Çim / Pist: Normal

📅 27 Mart 2021

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1EMRAH SİNCAN AGASSI502530034939242655812.9240.30
2VELAT DEMİR COPY CENTER295320623621025826214.9739.69
3ALİ KAÇMAZ DYNAMITE POWER456743847849047651820.0652.55
4AHMET ÇELİK GÖKBAKIRHAN141832423218120031729140932.4668.71
5MERT GÖKALP ARSLAN (A)JOPPE854617386737015.6942.51
6MEHMET AKYAVUZ JUSTICE KNIGHT612067268865870360122.2254.28
7ERKAN TUNÇ KING OF FIGHTER241615719319921420114.4939.90
8MÜSLÜM ÇELİK LASCIAMI STARE8788125211591105103488827.4461.88
9FATİH RÜSTEM BEBEK RAMO DAYIM314317727529929831914.3843.53
10MEHMET KESKİN SİNESİPSE338224826827029835815.2642.64
11HAKAN YILDIZ DOCILE GIRL261821324826026027117.6147.82
12MUHAMMET ÖZDEMİR (A)ISSYK KUL1775151519811.3035.03
13BURHAN KILINÇ MADAM LETSRANGE250325528027624829221.3753.98
14NİZAMETTİN DEMİR (A)SPEEDY LIFE1709151491814.1238.24
15S.ERKUŞ THE TEATRAL303025627027726732317.3645.97

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.