19 Mart 2022 / Adana - 8. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 14 / 4 ve Yukarı İngilizler / 1400m / Kum / Pist: Normal

📅 19 Mart 2022

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1KADİR DEMİREL (A)ALLÖŞŞŞ184181111111915.7638.04
2AYHAN KURŞUN ÇISİL112681411127013711383123823.7959.22
3MERT GÖKALP ARSLAN (A)SER PEHLİVAN160012915416115115417.6946.81
4MEHMET AKYAVUZ AKINZADE694880278277780371222.8055.79
5MÜSLÜM ÇELİK ALEKO BOY98501429130712521158102327.7862.63
6VEDAT ABİŞ GREAT DISASTER133821818717418112830.2766.37
7UĞUR TEMUR AGASSI354029832037433233417.4646.84
8ALİ KAÇMAZ ATTENDO VINO500147552653952756220.0252.57
9ÖZCAN YILDIRIM TAKE OATH166212582229820911901143629.3662.02
10MEHMET KESKİN BIG NAME372525928529833439914.6042.28
11MEHMET SALİH ÇELİK DUMLUPINAR166224021122016617727.1461.01
12BURHAN KILINÇ LION CHILD281927929430327531920.3352.15
13SERKAN YILDIZ (A)KORAYZA608313449405310.6934.05
14MÜCAHİT BAYIR WE WILL SUCCEED561256958059059760120.4752.33
15MERT ALİ SOLMAZ RAMO DAYIM227719120324823722617.3048.53

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.