11 Ekim 2026 / Adana - 1. Koşu - Jokey Analizi

Maiden / 2 Yaşlı İngilizler / 1400m / Sentetik / Pist: Normal

📅 11 Ekim 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1MEHMET NURİ SUNKAR ACACIUS229017723022324423717.7748.52
2MEHMET KIYAK (A)BABA İBO1366919010512014413.2540.26
3ROJHAT KURT (A)BALTAZARR1246231086.4523.39
4MERT GÖKALP ARSLAN FIRE OF ARES359926432031732735616.2344.01
5NİZAMETTİN DEMİR KING POLAT350630232934738539918.0050.26
6ERTUĞRUL CANKILIÇ (A)LODBROK980131116111838925.2054.08
7SERHAT ÇELİK (A)REDBAD462393241355215.3743.07
8MEHMET AKYAVUZ SAND PIPER105101268125712661281115524.0259.25
9SALİH ÇELİK SING SCAT208424923220525622623.0856.05
10FATİH SULTAN MEHMET SANSAR SON OF KEREM198418018119322722918.2050.91
11FATİH RÜSTEM BEBEK BEAT OF HEART466530441746845650015.4645.98
12FESİH ÇETİNBAŞ DISASTER GIRL247619022525926629716.7649.96
13MEHMET KESKİN LADY ZELİŞ548637040542548160914.1341.74

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.