13 Ekim 2026 / Adana - 9. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15/Dişi / 3 Yaşlı İngilizler / 1500m / Sentetik

📅 13 Ekim 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1SERHAT ÇELİK (A)PRENSES BELBUS469393341355215.3542.64
2MEHMET KESKİN LEADER TULIP548837040642548160914.1441.75
3VELAT DEMİR MALCOOBA483433240036744650015.1442.30
4MEHMET AKYAVUZ QUEEN SEÇİL105161268125912671282115524.0359.25
5MERT GÖKALP ARSLAN HIGH HILLS360326432031732735716.2143.99
6ROJHAT KURT (A)MISS ELLEN1296241186.2024.03
7NİZAMETTİN DEMİR PRINCESS BALA352330333234838640118.0250.24
8MERT ALİ SOLMAZ YOU AND ME404633938441541842517.8748.96
9SEZER ÇELİK (A)LADY NAZO829364952556510.2531.00
10MURAT AKDAĞ (A)ACCOUNTANT GIRL78617333750706.3626.34
11MEHMET TİBET MURTOĞLU (A)CANDIA813-2453.7017.28
12MÜSLÜM ÇELİK FRÜHLİNG150102280208019571806161229.0564.86
13TAMER BALİ (A)DİNEDA115426316262854.9423.05
14ERHAN AKTUĞ DEEP GIRL521051850351555356519.6050.94
15FATİH RÜSTEM BEBEK LUCKY ANGEL466930541746845650015.4645.96
16SALİH ÇELİK RHINE FALLS209125123320625622623.1556.05
17ERKAN TUNÇ LA LLEVO AL CİELO315217521724727626712.4437.50
18FATİH SULTAN MEHMET SANSAR PRENSES MAVİŞ199118218219322822918.2850.93

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.