18 Ekim 2026 / Adana - 4. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15 / 3 Yaşlı İngilizler / 1900m / Sentetik

📅 18 Ekim 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1ENES ATLAMAZ (A)PRENS NADİR790415568707712.1539.37
2VELAT DEMİR LAST LEVEL483833240036844650015.1342.29
3FATİH SULTAN MEHMET SANSAR WALK WITH STARS201318218219723523118.0851.02
4MEHMET ALİ AKGÖBEK EL REY ESCORPİON193115614120319223015.3847.75
5MEHMET AKYAVUZ BLUE COMET105331270126112721283115624.0359.26
6MERT ALİ SOLMAZ MY SON BERA405534038641541942617.9048.98
7MEHMET NURİ SUNKAR MAMDANI229717823022324523817.7648.50
8ERHAN AKTUĞ NALÇAKAN BEY522951850451855556619.5450.89
9SALİH ÇELİK CASH FOR YOU210725423320825722823.1156.00
10SERHAT ÇELİK (A)O PAPATYA484393643365315.5042.77
11MURAT AKDAĞ (A)SHIRIN WARRIOR79317333750726.3126.36

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.