18 Ekim 2026 / Adana - 7. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 1 / 2 Yaşlı İngilizler / 1300m / Kum

📅 18 Ekim 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1VELAT DEMİR BOSS PREDATOR483833240036844650015.1342.29
2MEHMET AKYAVUZ COOGER FIRE105331270126112721283115624.0359.26
3ERHAN AKTUĞ DALLAS MAN522951850451855556619.5450.89
4SALİH ÇELİK DELİKANLI RAŞİT210725423320825722823.1156.00
5FATİH SULTAN MEHMET SANSAR DRAVENOX201318218219723523118.0851.02
6MERT ALİ SOLMAZ HYPER ROCKER405534038641541942617.9048.98
7MERT GÖKALP ARSLAN SAGENDOR361226432131732735816.2043.94
8İSA AKYAVUZ SON ZAYN652598587075172062228.4360.51
9MEHMET KESKİN STRENGHT549637040742548161114.1441.74
10MEHMET NURİ SUNKAR TIMEWAY229717823022324523817.7648.50
11AHMET ÇELİK YAĞIZ EFENDİ191793438303627902414194833.7671.05
12ENES ATLAMAZ (A)BEGIN AGAIN790415568707712.1539.37
13MEHMET ALİ AKGÖBEK MISS VIRGINIA193115614120319223015.3847.75

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.