25 Ekim 2026 / Adana - 9. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 19 / 3 Yaşlı İngilizler / 1800m / Kum / Pist: Normal

📅 25 Ekim 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1ROJHAT KURT (A)SON OF FEARLESS1497261186.0422.82
2MERT GÖKALP ARSLAN BARAKHAN362426532231732835816.2043.87
3İSMAİL YILDIRIM (A)DARK REIGN138113017916015714422.3855.76
4MEHMET ÇELİK (A)FEARLESS QUEEN152511012913613112215.6741.18
5NİZAMETTİN DEMİR KİP MUSA353130433334838640218.0450.21
6EMRE AKKILIÇ LORD SEYFO242116015816416918313.1434.45
7ENES ATLAMAZ (A)MONETA FLY818445770737812.3539.36
8VELAT DEMİR SWORD OF GOLD484433240036944850115.1142.32
9İLHAMİ GÖÇER DİRİLİŞ KARTALI217915715018217014514.0936.90
10FATİH RÜSTEM BEBEK MORİ PAŞA467630541846945850115.4646.00
11İSMAİL KATI STEELL FOOT248015418619818921013.7137.78
12ERHAN AKTUĞ DREAM OF THE STAR525952350952055756919.6250.92
13KEREM CAN ABİŞ (A)SEASON OF HOPE14-11317.1442.86
14MERT UYAR (A)UGLY BLUE1367699210612311311.7836.80
15ERKAN TUNÇ SHIRIN WARRIOR315917521724827626712.4137.45
16MUHAMMET ÖZDEMİR (A)PACIFIC GROVE1175909711611410115.9144.09
17MEHMET ALİ AKGÖBEK ROCKIN TIZWAY193815714220319223015.4347.68
18MEHMET SALİH ÇELİK TAKEACHANCEONME580892783380164467130.3066.74

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.