1 Ekim 2015 / Ankara - 5. Koşu - Jokey Analizi

SATIŞ 1 / 3 Yaşlı İngilizler / 1500m / Kum / Pist: Normal

📅 1 Ekim 2015

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1HAKAN YILDIZ (A)SO HELP ME GOD (USA)136313213315815315319.4453.48
2ÖZCAN YILDIRIM BENGUN (USA)10721130512111229116592423.4754.42
3UĞUR TEMUR CREAMPIE193416917720417219017.8947.16
4M.TARHAN MISS WOLF6566971018.4658.46
5DENİZ YILDIZ MY SWAN686616178758717.7852.77
6MEHMET AKYAVUZ EYOTA328429231531035328718.4847.41
7HALİL ALTIN KÖR BELA133612012011811012217.9644.16
8OZAN BULUT TUCKER17710111692811.8641.81
9MÜSLÜM BAYDAN (A)YOUNG LORD348354636353923.2854.89
10S.ERKUŞ DORLEON445323929285315.9640.67
11HALİL İBRAHİM AKKAYA (A)ABARALJN9998077881118015.7243.64
12HARUN KILIÇARSLAN ÜLKÜCAN375202930353313.0739.20
13HALİL İBRAHİM AKÇAY ŞALT APAY203-12-15.0030.00
14MEHMET KESKİN (A)CAFE NOIR583575044414218.3540.14
15MÜCAHİT BAYIR LADY WIN307331928829830929019.7548.94

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.