8 Mayıs 2018 / Ankara - 8. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 14 / 4 ve Yukarı İngilizler / 1600m / Çim / Pist: Yumuşak

📅 8 Mayıs 2018

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1HARUN ÇANAKÇI (A)GREAT RESPECT370272631473914.3245.95
2İSMAİL DEMİR (A)SAN MARINO42213377.1438.10
3MUSTAFA KEMAL KUMBASAR (A)EL HAMSE438282937445113.0143.15
4MUSTAFA MANAV (A)MARK HOLMES9557273888510215.1843.98
5BURHAN KILINÇ PERFECT HEART148517120117515817525.0559.26
6UĞUR TEMUR SOLO TÜRK258522823827323924018.0347.12
7EMRAH SİNCAN CASAMENTO365222224627229636612.8138.39
8MÜCAHİT BAYIR KEEP WALKING402641439541241739320.0950.45
9HAKAN YILDIZ MARAZ HAN206717919621521922018.1449.78
10MEHMET KESKİN LAGRIMAS217819318118218921717.1744.17
11EMRE AKKILIÇ (A)GRAND LUXOR348981817304.8923.56
12S.ERKUŞ GRAND EFE150012613812012716017.6044.73
13HIŞMAN ÇİZİK MONDAY RUSH253424822627925024118.7149.09
14RAMAZAN BAYRAM (A)MOON SKATI37----20.005.41

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.