18 Mayıs 2019 / Ankara - 8. Koşu - Jokey Analizi

KV-6 / 4 ve Yukarı İngilizler / 1400m / Kum / Pist: Nemli

📅 18 Mayıs 2019

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1MÜSLÜM ÇELİK DOYOUN HEARTED672391185481676565926.2559.57
2GÖKHAN KOCAKAYA MAHİR BEY112661767156914941376133629.6166.94
3AHMET ÇELİK SPARTACUS125742077188517251528124831.5167.31
4TOLGA YILDIZ KARA HİSAR557362658257855154621.6851.73
5MEHMET AKYAVUZ SUMEL HAN489650252448955845920.9651.72
6AYHAN KURŞUN DUQUAN864510129351042104194222.5257.51
7AKIN SÖZEN HOT CHOCOLATE142191776177417751644159724.9760.24
8ÖZCAN YILDIRIM BODYGUARD HERO (USA)142582109187717291605121727.9659.88
9HAKAN YILDIZ HIGH PRESSURE230219922223623424318.2949.26
10SADETTİN BOYRAZ PANTA RHEI190612600254723682264173127.0060.39

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.