15 Haziran 2019 / Ankara - 5. Koşu - Jokey Analizi

Maiden / 3 Yaşlı İngilizler / 1600m / Çim / Pist: Normal

📅 15 Haziran 2019

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1MÜSLÜM ÇELİK BAY PATRON685192587583178167426.2759.64
2HAKAN YILDIZ BOLD FIGHTER232219922623623624318.3049.10
3HARUN ÇANAKÇI (A)BY KEMAL716645766867016.9047.91
4MAZLUM PİR DEMİR (A)DARTH VADER1239118901071269816.7943.50
5AKIN SÖZEN ES SAKARYA143451796179017921662161325.0060.32
6HIŞMAN ÇİZİK KAFACAN376740037342339436920.5252.00
7VELAT DEMİR KÖKLÜ ÇOCUK228116219117819719315.4840.38
8FATİH RÜSTEM BEBEK LOS GALACTICOS275716124827026027314.8343.96
9U.SARICA (A)SERDARIM1558478147.7426.45
10AHMET ÇELİK STEEL MATADOR126812097190017371542126231.5267.33
11AYHAN KURŞUN ALASKAN LADY872710239481051105294922.5957.56
12ALİ KAÇMAZ BABY RICH278827328027526129519.8449.64
13ÖZCAN YILDIRIM DAYLIGHT143492127189317411618122728.0259.98
14S.ERKUŞ LOVE FLOWER208917419317318123117.5745.57
15MÜCAHİT BAYIR MISS ECEM447346744646945944220.4151.04
16MEHMET KESKİN NATIVE FAIR275522422923224229616.4444.39

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.