11 Haziran 2020 / Ankara - 3. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 4 / 3 Yaşlı İngilizler / 1900m / Çim / Pist: Normal

📅 11 Haziran 2020

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1AKIN SÖZEN WHITE SPEAR152011922191318981789171225.2360.75
2MEHMET AKYAVUZ LUVİ538155860155961650621.5452.78
3EMRAH SİNCAN SPEED FORCE451526731134137849512.8039.69
4ÖZCAN YILDIRIM BABAOKTAY150372280201918591703128628.5960.83
5AYHAN KURŞUN BULUT95381134106011491168103323.0058.13
6AHMET ÇELİK CHARLATAN134212258204518731634132532.0668.06
7S.ERKUŞ DEMİRKURT239820021320821826417.2246.00
8UĞUR TEMUR PRINCE ANATOLIAN311326828533029529017.7647.16
9GÖKHAN KOCAKAYA RISING SORY122181980177116371484142430.7067.90
10MÜSLÜM ÇELİK SECRET BLOOD78391069102298591479226.6761.00
11SADETTİN BOYRAZ SOZOPOL193572627257823982285176626.8960.21
12ALİ KAÇMAZ AMBUSHER367035538339337541320.1152.29

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.