15 Mayıs 2021 / Ankara - 4. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 17 / 4 ve Yukarı İngilizler / 2100m / Kum / Pist: Normal

📅 15 Mayıs 2021

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1VEDAT ABİŞ (A)WHITE SPEAR441534449503122.0051.47
2MEHMET AKYAVUZ BABAOKTAY627270471067572161522.5454.61
3MERT GÖKALP ARSLAN (A)MY PRIDE980728494808715.9242.55
4MEHMET KAYA NO WAY OUT203253036283626292451212428.8964.33
5ERCAN ÇANKAYA (A)HAKK HANI8986788918510517.2648.55
6MAHSUN TURAN (A)HIGH PRESSURE135214813814813012821.1551.18
7AHMET ÇELİK STORM FALCON143682461221020341756143532.5168.88
8GÖKHAN KOCAKAYA AIRMAN133512226198018111638153031.5068.80
9AKIN SÖZEN ALESSANDRA164042077211820851974184925.5761.59
10ALİ KAÇMAZ TALUZEK464844749049648652620.1652.60
11MERT ALİ SOLMAZ EL RAPIDO198816818321620318717.6648.14
12MÜCAHİT BAYIR KUANPO531454554256056255520.4652.01

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.