22 Haziran 2021 / Ankara - 8. Koşu - Jokey Analizi

SATIŞ 2 / 3 Yaşlı İngilizler / 1600m / Kum / Pist: Islak

📅 22 Haziran 2021

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1AKIN SÖZEN KİBAR ÇOCUK165422102213921081991186825.6461.71
2FATİH RÜSTEM BEBEK END OF TROUBLE326018427731931432614.1443.56
3BURHAN KILINÇ MAJESTIC WOLF254425728228025329321.1953.66
4UĞUR TEMUR MERVE ANA337928730835231431917.6146.76
5MEHMET KESKİN SOUL OF NYX347325027327330637115.0642.41
6HÜSEYİN BUDAK TRUVA189111413414418917113.1139.77
7MÜCAHİT BAYIR VICE VERSA535754754756556955620.4251.97
8AYHAN KURŞUN HOLY PRINCESS106351307119612941309114323.5458.76
9BEKİR MERT MIRIK (A)LOQUACIOUS119614312713713511222.5854.68
10SADIK ALTAY (A)BELOVA285782118265.2628.07
11KADİR DEMİREL (A)HÜSREVHAN1024246105.8825.49
12MERT GÖKALP ARSLAN (A)BORN AGAIN108182100106919616.8443.94
13HAKAN YILDIZ MINSK270321825026327028017.3147.39
14SERKAN YILDIZ (A)LADY ÇIKMAZ33911102019266.1925.37

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.