16 Haziran 2022 / Ankara - 5. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 22 / 4 ve Yukarı İngilizler / 2100m / Kum / Pist: Normal

📅 16 Haziran 2022

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1VELAT DEMİR DUELLO (USA)346624827824831032115.1840.54
2AYHAN KURŞUN PANCHMAHAL114581441130013941405126423.9259.38
3SERKAN YILDIZ (A)WHITE SPEAR714393960467010.9235.57
4MEHMET AKYAVUZ ŞANLITAY710382680679282572322.9855.92
5MEHMET NURİ SUNKAR (A)VALENTE259161617232412.3637.07
6FURKAN ÇETİN (A)MY PRIDE283232329283816.2549.82
7MÜSLÜM ÇELİK THE RED SONYA101531473135913001196105927.8962.91
8AKIN SÖZEN IGUAZU FALLS172612215224722142075194525.8561.97
9ALİ KAÇMAZ AIRMAN518548654056554058119.7952.30
10MEHMET SALİH ÇELİK HAKK HANI187327823325018819727.2861.19
11MUSTAFA KEMAL KUMBASAR REBELKID229118219720022727016.5446.97
12HARUN KILIÇARSLAN PURO173510411814714415412.8038.44

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.