15 Ekim 2026 / Ankara - 9. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 17 / 3 ve Yukarı İngilizler / 1200m / Kum / Pist: Nemli

📅 15 Ekim 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1SERKAN YILDIZ (A)DARK VEYRON209613015618819322213.6542.41
2GÖKHAN KOCAKAYA KIZILCAHAMAM BEYİ184083444288325982291197634.3771.66
3ENES ATLAMAZ (A)MİA STAR782405568697712.1539.51
4MEHMET AKYAVUZ SECRET MAN105201269125912681282115524.0359.25
5HIŞMAN ÇİZİK ANDROMEDA STAR114331487145314801374124925.7261.60
6VEDAT ABİŞ BACK TO GLORY68981414114096993572237.0375.09
7FATİH SULTAN MEHMET SANSAR ONE PAGE199818218219422822918.2250.80
8MÜCAHİT BAYIR SERCAN BEY696770074275978174720.7053.52
9MEHMET KESKİN KUZEY EFESİ549237040742548160914.1541.73
10MERT UYAR (A)GENERAL SHERMAN1352689210512111111.8336.76

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.