20 Nisan 2015 / Bursa - 8. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 14 / 4 ve Yukarı İngilizler / 1700m / Çim / Pist: Normal

📅 20 Nisan 2015

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1İBRAHİM BAGUÇ (A)PAYBACK14113-114.2942.86
2FURKAN YÜKSEL (A)MISTER DEXTER (IRE)305303742414221.9762.95
3R.CİHAN (A)SAUL131131621161422.1461.07
4YUSUF AKTAŞ (A)SKINNYLICIOUS14319611516412813414.7444.51
5MEHMET GÖNÜLTAŞ KING STRIKER266819824423724424416.5743.74
6ONUR ÖZTÜRK MEHMET AMCAM575536745347353753114.2541.03
7ONUR ATMACA BULUTHAN172812617015617917517.1346.64
8V.YÜCEL (A)REWARDING GIRL841312591029.7658.33
9MURAT GÜNDÜZELİ GAME CHANGER10729191313944.8677.57
10ONUR YILDIZ (A)SCENIC SON75561012814.6754.67
11GÖKHAN GÖKÇE URAGAN800375084682987283519.9451.63
12D.AYDOĞAN (A)KASABALITEMEL34121458.8238.24
13M.S.BADIŞOĞLU NEYMAR532212897.5562.26
14D.KILIÇ (A)MESUDİYELİ891071181319.1055.06
15MUSTAFA ÇİÇEK HASAN BABA212126328727224024325.9361.53
16DURMUŞ MALATYALI CROCODILE163810110012413813912.2736.75
17ONUR ÖZ RACLETTE793745712.6632.91
18OĞUZ EREN RUSSIAN RIVER144712812711813313517.6244.30
19İSMAİL DİNAR PRENSES ZEYNA229814913916417122612.5336.95
20ONUR YILDIZ (A)GREAT FORTUNE75561012814.6754.67

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.