29 Mayıs 2015 / Bursa - 4. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15 / 4 ve Yukarı İngilizler / 2000m / Çim / Pist: Yumuşak

📅 29 Mayıs 2015

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1FURKAN YÜKSEL (A)NARKOZ462525963564824.0360.17
2V.YÜCEL (A)REWARDING GIRL12716168171425.2055.91
3R.CİHAN (A)SAUL184172426201922.2857.61
4SİNAN GÜLENYÜZLER (A)GALLOPING WISDAM633374144365812.3234.12
5D.KILIÇ (A)FLYING DAKOTA12712911121816.5448.82
6SERCAN TIRPAN (A)DIVINE RACER11898910410011010716.2342.89
7TUGAY ALICI HANİMUN256417920920624426415.1342.98
8C.GÖKÇE (A)POTOMYA543693616.6750.00
9SELİM İPEK COUNTER STRIKE224916316216817724014.4540.46
10FURKAN KARAKURT (A)NEYMAR45--1340.0017.78
11ONUR YILDIZ (A)SCENIC SON14661116171411.6443.84
12YUSUF AKTAŞ GAME CHANGER14899912117013413714.7844.39
13NEVZAT AVCİ (A)HASAN BABA9727896948910317.9047.33
14ONUR ATMACA DOMINANTS SON175412817116018317617.0546.64
15ONUR YILDIZ (A)FLY ME TO THE MOON14661116171411.6443.84
16EDİZ ARSLAN (A)QUEEN OF BELLY88813871123.8653.41
17İSMAİL DİNAR PRIMO232315313916517423112.5737.11
18EMRE NALBANT (A)PRENSES ZEYNA69248758.7037.68

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.