3 Nisan 2017 / Bursa - 1. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15 / 4 ve Yukarı İngilizler / 1800m / Kum / Pist: Normal

📅 3 Nisan 2017

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1V.YÜCEL (A)WIND RUNNER397353429494217.3847.61
2FURKAN KARAKURT (A)KOBATHAN216151113132112.0433.80
3HALİL KAPLAN (A)BIÇKIN BEY143112128.5757.14
4ONUR ATMACA RIVER CAT214415120419022122416.5646.18
5TOLGA YILDIZ DRUMMER359432230833432334917.5345.52
6NEVZAT AVCİ WARRIOR LADY181416616919518519418.4750.11
7D.AYDOĞAN (A)APALBA489333732404314.3137.83
8YURDAHAN DUMAN (A)SİHİRLİDAĞ3---2-0.0066.67
9EDİZ ARSLAN POWER DIP8929295821069320.9652.47
10B.ULUKAN (A)TRAPHO48----30.006.25

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.