2 Ekim 2017 / Bursa - 7. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 3 / 3 ve Yukarı İngilizler / 1400m / Kum / Pist: Normal

📅 2 Ekim 2017

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1D.AYDOĞAN (A)BABİ697575956565716.6440.89
2HALİL KAPLAN (A)TIME ATTACK220242014242520.0048.64
3UMUT BARLIK (A)EL MIRADOR423503850342920.8047.52
4MURAT GÜNDÜZELİ CORITIBA115323516013414311434.2668.17
5MEHMET KAYA RED REBEL172982540237122122058179828.3963.47
6SİNAN ÖZEN ADONİSİM556049957959957261719.3951.55
7KADİR TOKAÇOĞLU HARPUTLU8147103994189173664924.3052.24
8DENİZ YILDIZ IMPERFECTIONIST246221922129627128517.8752.48
9ONUR ÖZTÜRK TAMERLANO656445355057763762615.2843.31
10DOĞUKAN SAV (A)VICTORY RIVER984829795949818.1947.36
11TOLGA YILDIZ YILMAZHAN407238836838437439618.5746.91
12ÜMİT ÖZCAN (A)STILES532632215.0928.30
13V.YÜCEL (A)ARIZONA DREAM591565253746518.2750.76
14SELİM İPEK VOLBER SURPRISE279720223221322828615.5241.51
15YUSUF AKTAŞ SANTINO189611314120216417513.4041.93

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.