29 Haziran 2018 / Bursa - 6. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15/Dişi / 4 ve Yukarı İngilizler / 1800m / Çim / Pist: Çok Yumuşak

📅 29 Haziran 2018

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1ÇETİN CANPOLAT (A)DREAM FAIRY63928273142488.6127.54
2OKAN GÖKÇE (A)ARPELLO12191001261071269718.5445.61
3ERHAN YAVUZ CHIVIC114951477144213231223109625.3957.08
4ONUR ÖZTÜRK İPSİZ KIZ679947757160566164615.4143.54
5TOLGA YILDIZ WAR REASON468248144346944046119.7449.00
6NEVZAT AVCİ CARNAVAL298626227632632335018.0251.47
7FURKAN YÜKSEL WIN STAR WIN310333834634036237322.0456.69
8ONUR ATMACA BRAVE APTE244617323721626126316.7647.02
9ONUR YILDIZ GREEN GULET221521122521821023719.6849.71
10İSMAİL DİNAR PRENSES TORUN284217317220521629512.1437.33
11SERCAN TIRPAN PRENSES RORO172313115614915617016.6644.23
12MAHİR ŞAHİN (A)LATINAGIRL552314647475613.9541.12
13YUNUS EMRE YÜKSEL (A)LADY HAWANA38513212119288.8326.49
14İSMAİL KALE ZARAGOZA167810311310514715412.8737.07

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.