29 Ekim 2018 / Bursa - 9. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15 / 3 ve Yukarı İngilizler / 1400m / Kum / Pist: Normal

📅 29 Ekim 2018

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1ÇETİN TAŞ (A)RAZİYE ANA275222619202217.4539.64
2BARIŞ KURDU VENUS DAUGHTER1016161121971158727.7657.19
3FURKAN KARAKURT (A)YAYLALI781687773848018.5748.91
4HALEF KATI HERO ADMIRAL255518020720921623015.1540.78
5UMUT BARLIK (A)MENINA721806979636420.6749.24
6TOLGA YILDIZ QAVIY501252550250448049220.4949.94
7ZÜLFÜKAR KARABULUT (A)CRASSUS744554353556413.1736.29
8DOĞUKAN SAV (A)ALFA KIZI132210213112613312717.6246.82
9MAHMUT TURAN WEST GROVE336026428231735427116.2544.29
10HÜSEYİN ŞİMŞEK YEŞİLLİ BEY231616416418119223014.1640.20
11OĞUZ EREN BIG MAN187315116515016618316.8743.51
12SERCAN TIRPAN LAZY DAISY183514916415916818217.0644.80
13D.AYDOĞAN ENE10699793106968817.7744.90
14YUNUS EMRE YÜKSEL (A)BABA MENGİ50823252727409.4527.95
15V.YÜCEL RUZİ103786849210911216.3946.58

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.