31 Mayıs 2019 / Bursa - 9. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15 / 4 ve Yukarı İngilizler / 1900m / Kum / Pist: Normal

📅 31 Mayıs 2019

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1BURAK AKÇAY (A)BABA DİNO737657663696919.1346.40
2ONUR ÖZTÜRK SÜPHAN711351160263170567515.6543.92
3YUNUS EMRE YÜKSEL (A)FRANKENSTEIN696404641425712.3632.47
4ALİCAN İNCİ (A)KÖREBE1894141312149.5230.16
5NURETTİN ŞEN GAUDİ174661905189118591882189621.7354.01
6FURKAN KARAKURT (A)PARSALI ATAKHAN9558788839710318.3247.96
7AYHAN KURŞUN RUN FOR THE SUN868610169411045104894822.5357.54
8NEVZAT AVCİ LION FLAG384633837943142645718.6452.81
9HALİL ALTIN WEST GROVE164614014915313614717.5644.05
10ONUR YILDIZ ARPELLO276926729427327428720.2650.38
11SİNAN GÜLENYÜZLER (A)MEKANİK807505759497813.2636.31
12İSMAİL DİNAR MANZARA308318619522023632012.3637.53
13GÖKHAN BEKTAŞ MY SON BARAN312220820423026125113.2036.96
14ONUR ATMACA BREAK POINT265518825222827529016.5746.44
15SERCAN TIRPAN STEEL AND FIRE200116017717718520216.8445.03

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.