16 Aralık 2019 / Bursa - 1. Koşu - Jokey Analizi

Maiden/Dişi / 2 Yaşlı İngilizler / 1200m / Kum / Pist: Normal

📅 16 Aralık 2019

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1MAHSUN DEMİRBAŞ FOXIE LADY112513211210512710921.6952.00
2SİNAN ÖZEN GO AHEAD695862670878071578219.1751.90
3NURETTİN ŞEN HEAVEN'S GARDEN177381940192318851917192521.7854.06
4HALEF KATI MAYLİN272219421822323724615.1441.07
5FIRAT ARSLAN (A)MISS ARTU391312929374415.3543.48
6HALİL ALTIN PINAR STAR176414615416114715917.0143.48
7OĞUZ EREN PRENSES GAMZE202316116616417820616.1643.25
8YUNUS EMRE YÜKSEL (A)RUN FOR ELMAS878525860567512.5334.28
9TOLGA YILDIZ SNOW HOUND615570665165662360522.0552.66
10GÖKHAN KOCAKAYA UGLY ACTION119621931170015981452140130.3567.56

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.