26 Nisan 2021 / Bursa - 9. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15 / 4 ve Yukarı İngilizler / 2000m / Kum / Pist: Normal

📅 26 Nisan 2021

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1ÇETİN TAŞ (A)FLASH FORWARD862839670708720.7747.10
2ONUR ÖZTÜRK APRIL ONE769757565969177972616.0344.56
3FURKAN YÜKSEL WIN FOR ELİF491148252354256659920.4655.22
4ALİCAN İNCİ (A)ALİDEV796738369697219.6045.98
5MAHMUT TURAN OĞLUM BARIŞ442336038642748039616.8746.33
6FEYZULLAH AVCI BULL HEAD263418920019217622214.7737.17
7GÖKHAN KOCAKAYA OĞLUM ANIL133022214196918041634152731.4568.77
8MUSTAFA ÇİÇEK ARCHIE8168119011761112102286328.9765.66
9HALİL ALTIN ROCKABYE199516517817817518317.1944.06
10ONUR YILDIZ LADY OF KANEKO379435540239938441919.9551.63
11YUNUS EMRE YÜKSEL (A)FRANKENSTEIN131481931079811913.2437.90
12NURETTİN ŞEN NİĞDE BEYİ183431981198119461985198621.6053.86
13BURAK AVERBAK THE COLECTOR285420020725428228714.2643.10
14ONUR ATMACA PARSALI ATAKHAN306521728427232932416.3546.53
15OKAN BALKAN (A)FAIR MAX1537478147.1926.14
16SELİM İPEK MAX354025327528830436614.9241.98

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.