23 Mayıs 2022 / Bursa - 5. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15 / 4 ve Yukarı İngilizler / 2200m / Çim / Pist: Normal

📅 23 Mayıs 2022

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1ERHAN AKTUĞ (A)LANGERON479674545464423.3851.57
2CEMAL PASO (A)HELL STORM788607262767716.7544.04
3NEVZAT AVCİ ANNA HENRIETTA641466769476375074321.2256.39
4ÇETİN CANPOLAT (A)SWEETY BELLA1077645457799610.9632.50
5FURKAN YÜKSEL LA PLATA542351457257862164420.0354.01
6MERTCAN ÇELİK BIANCO334144044941038936926.6161.57
7MUSTAFA MANAV (A)FLASH FORWARD1216898910310812314.6442.11
8MAHMUT TURAN MAMACITA BONITA499643245449653946217.7347.70
9ALİ YILDIZ (A)MAYA HANIM233251117133115.4541.63
10ONUR YILDIZ KING LEONIDAS442842746746646848020.1952.12

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.