12 Ekim 2026 / Bursa - 8. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 19 / 3 Yaşlı İngilizler / 2000m / Çim / Pist: Normal

📅 12 Ekim 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1MERTCAN ÇELİK DEEP OF ANCESTOR684384491381384977325.6861.26
2SALİH ÇELİK EARTHQUAKE208825123220625622623.1356.08
3HIŞMAN ÇİZİK GENERAL EL CID114211485145314791371124825.7261.61
4EFE AKPINAR (A)MAGGIE722585558748315.6545.43
5İZETTİN GÜREKE (A)MY HAZEL EYES704463937635912.0734.66
6BEKİR MERT MIRIK EMEĞİN KARŞILIĞI444248444152545348520.8253.76
7EREN KADİRLER (A)MEVLÜDE HATUN163113116215514315717.9645.86
8TUGAY ALICI ALTYN ORDA424929434238242041314.9743.56
9ONUR YILDIZ BABA ZÜLKÜF714977979079379281521.9555.52
10NEVZAT AVCİ BLACK BLAZE118221670155714991348130727.3062.43
11CEMAL PASO EMERY279218124826026427215.3743.88
12ALİ YILDIZ KHAN OF THE FOREST621379776972372866325.2159.23
13ÖMER FARUK ÖZEN (A)MYBOYAKIN121213414712411913223.1854.13
14MAHMUT TURAN VERONA SPRING653155260567270264617.7248.64
15DENİZ BUDAK (A)EMRES GAME216-436211.8515.74
16ONUR ATMACA FIRST ROSE528934845849154358415.2445.83
17GÖRKEM ÖZÇELİK LACCARETHA560955460463967063720.6555.34
18SERCAN TIRPAN LEONETTA391525031632834438514.4641.46
19ALİCAN İNCİ RISING PEARL412334541041342143318.3149.04
20GÖKHAN YILDIZ AKİDE SULTAN1181879293710271154133814.6344.41

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.