23 Ekim 2026 / Bursa - 7. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 19 / 3 Yaşlı İngilizler / 1400m / Çim / Pist: Çok Yumuşak

📅 23 Ekim 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1İZETTİN GÜREKE (A)MY HAZEL EYES711463938635911.9534.46
2MUHAMMED MİR BİLGİN BLACK BLAZE76531163102893889279428.6362.92
3BERKAY BÜLBÜL (A)ALTYN ORDA566474944765316.9647.53
4ALİCAN İNCİ BEYOND BRAVE413134541241642443318.3249.14
5KÜRŞAT YILMAZ (A)BLADE OF CHAOS15909412814014614713.9641.19
6CEMAL PASO EMERY280618125026126527215.3643.80
7CEM ALTUN GONE WITH STORM251617520424824126415.0644.99
8ALİ YILDIZ KHAN OF THE FOREST626080077673273266925.1859.25
9ÖMER FARUK ÖZEN (A)NORTH DANCER125413515312712413522.9753.75
10HALİT GÖKÇE (A)SECRET SAVER139862641111461279.0136.48
11İSMAİL DİNAR UTAH440523929032237045112.0137.96
12RECEP KETME (A)LEAVING A TRACE1315929613013013814.3044.56
13TUGAY ALICI BABA ZÜLKÜF425529534238342041314.9743.55
14EFE AKPINAR (A)THREE LETTER743605561758415.4845.09
15OKAN GÖKÇE CLYDE BARROW278824226924528922218.3345.44
16HÜSEYİN TURAN (A)LOVE IN MELİSA58215221935406.3622.51
17İSMAİL GÜN (A)MYSTIQUE187276784.8116.04
18BURAK BAGUÇ (A)QUEEN PARLA56232368.9328.57
19OĞUZ EREN SWIFT RANSOM279521023422624528115.8942.79

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.