3 Ekim 2017 / Diyarbakır - 7. Koşu - Jokey Analizi

Maiden / 3 Yaşlı İngilizler / 1700m / Kum / Pist: Normal

📅 3 Ekim 2017

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1İSMAİL KATI AYKAÇHAN148710611412812212714.7940.15
2MEHMET ALİ AKTÜRK BIG DOLPHIN201519416519419321817.8247.84
3FERİT YARDIMCI BOSFORATA573963953355852549920.4247.99
4MAZLUM PİR DEMİR (A)KING KAISER654674052615216.3641.59
5HÜSEYİN ALTUNKILIÇ PHARMACIST1058116961101009720.0449.05
6UFUK AKAY PRETTY BOY695475761837414.9646.33
7HALİL POLAT CARO MIA258018924322827428816.7447.36
8MEHMET DOĞAN GREEN VOILETTE187014819216119715318.1845.51
9İSA KATAR (A)HOSLI GOLD2045111717237.8435.78
10NECMİ ALTIN KARAMELEK488461459752046949024.8055.08
11CANER TEPE (A)PEYDERPEY637484940465715.2337.68
12AHMET ARSLAN SPEAK ME SOFTLY158611112913014317515.1343.38

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.