22 Ekim 2019 / Diyarbakır - 7. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 14/Dişi / 3 Yaşlı İngilizler / 1200m / Kum / Pist: Nemli

📅 22 Ekim 2019

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1FERİT YARDIMCI ALYANAKLIM684582768867362260022.1349.82
2NECMİ ALTIN CAN DOSTUM595477972664359058825.2855.86
3GALİP KILIÇ BEŞYÜZYİRMİ875898990959820.3452.69
4MENDERES AVŞAR KISMETLİ173016316616214415719.0245.78
5VEDAT KIZMAZ LUXOR GIRL283426328529629126319.3449.33
6FETHULLAH FELHAN (A)CAN OPRAH930646359747613.6636.13
7SAMİ KAPLAN ÜNLÜ KARTAL1246981048910612516.2141.89
8HASAN ALTUNDAĞ (A)SUSEN KIZI2131071116217.9830.52
9EMRE AKKILIÇ (A)PRENSES CINDY51922252725409.0626.78
10CANER TEPE (A)REAL QUATRO11759088831039115.1538.72
11İSA AKYAVUZ MY ONLY LOVE130516212213611410921.7649.27
12MEHMET PARLAK (A)DARKLOVE265381212144.1518.49
13HASAN DEMİRTAŞ CRANBERRY QUEEN1486871149911913813.5337.48
14MEHMET EMİN DOĞAN (A)JUST BABY604364339375213.0834.27
15MUHAMMED BARAN ÇAKMAK (A)ZUMRE836624862697313.1637.56
16Ş.SİVASLIOĞLU (A)ERTENHAN6-----0.000.00

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.