18 Kasım 2020 / Diyarbakır - 4. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15 / 3 ve Yukarı İngilizler / 1900m / Kum / Pist: Normal

📅 18 Kasım 2020

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1HASAN ALTUNDAĞ (A)TRUSTABLE610354554635213.1140.82
2MUSTAFA IŞIK (A)JAMES1056668378759514.1137.59
3VEDAT KIZMAZ ÇAĞANHAN312928530732231730018.9248.93
4FERİT YARDIMCI MÜHENDİS760095575975170067922.5550.58
5MEHMET ALİ AKTÜRK LATEST NOVEL279728124027727728818.6348.73
6MEHMET EMİN DOĞAN (A)ANATOLIAN STORM1032839574799617.2541.38
7NECMİ ALTIN CUPIDS ARROW667789481871866966325.6456.34
8EMRE AKKILIÇ (A)DEHABATUR959575362637911.4732.74
9HİKMET SARIDAL (A)KOZMONOT16097810012813814811.0636.79
10E.KILIK AMIGDALA167914616416115513818.4645.50
11BURHAN SARIDAL (A)GOLDMARK20996161497.1825.84
12YUSUF CENGİZ (A)DALLAS286132017192311.5432.17

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.