7 Eylül 2016 / Elazığ - 8. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 14/Dişi / 3 ve Yukarı İngilizler / 1600m / Kum / Pist: Normal

📅 7 Eylül 2016

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1MAHSUN TURAN (A)DÜLDÜLBİR993189114.0432.32
2MEHMET GENEŞ (A)HAZAR YOLU29613121814208.4526.01
3R.YILDIRIM (A)BAY BLESSING584343836454912.3334.59
4DELİL KORKMAZ (A)GÜNÜN ŞAMPİYONU362192631373812.4341.71
5MAZLUM PİR DEMİR (A)ANTIOXIDANT252187826209.9231.35
6GALİP KILIÇ LEA228283124222125.8855.26
7UFUK AKAY TIME OF FLIGHT443332928544214.0041.99
8MEHMET FATİN ASLAN (A)MEDOC9287590741079017.7846.98
9SEDAT DİKMEN (A)INNOCENT LOVE15556121197.1027.74
10NECMİ ALTIN MIAMI BEACH425352651145542143024.3855.09
11REMZİ DOĞAN DREAM LINE186916117919016817518.1946.71
12MEHMET DOĞAN GELEG SIPAS155112415713215512118.1244.42
13MENDERES AVŞAR SHIBUMI532465450365718.8045.68
14MAHMUT TURAN BLUE LIFE266519522425128121515.7243.75
15HASAN DEMİRTAŞ KATNISS646505556596116.2543.50
16MEHMET TAŞKAYA POWERLINE225720622018521722818.8746.79
17HÜSEYİN ŞANLI (A)PİRE ANA45619242434289.4328.29
18MEHMET ALİ AKTÜRK BLACK WEASEL163315612415315518417.1547.27

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.