26 Temmuz 2017 / Elazığ - 4. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 5 / 3 ve Yukarı İngilizler / 2000m / Kum / Pist: Normal

📅 26 Temmuz 2017

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1DELİL KORKMAZ (A)ANIZARBOS542334446495614.2142.07
2R.YILDIRIM (A)FALEZ1002577365768912.9735.93
3NECMİ ALTIN KING UGLY478159558050646148524.5854.95
4E.KILIK VICTORY STAR376333721333718.6242.82
5VEDAT KIZMAZ EZBERBOZAN209618720021321921018.4649.09
6FETHULLAH FELHAN (A)ESENPOYRAZ1347118111413.4338.06
7UFUK AKAY HASAN BABA654465055806614.6845.41
8MAHMUT ÜNLÜ SİVEREK BEYİ325129227831932832117.5347.31
9CANER TEPE (A)TRENDSETTER553333435355112.1234.00
10AHMET TAŞ BOTANVADİSİ765625468665515.1639.87
11HÜSEYİN ALTUNKILIÇ LULIN TAILED STAR98010891104929420.3149.90
12MEHMET DOĞAN MOONBOW179414018415319214318.0645.26

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.