16 Temmuz 2019 / Elazığ - 3. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 14/DHÖW / 4 Yaşlı Araplar / 1500m / Kum / Pist: Normal

📅 16 Temmuz 2019

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1FETHULLAH FELHAN (A)KILAVUZAĞASI868585956687313.4836.18
2MEHMET TAŞKAYA BETONAYAK264226326423226926819.9549.05
3MEHMET DOĞAN İBOBERK254820925823727320118.3346.23
4VEDAT KIZMAZ TASARIMCI276525828329128725919.5749.84
5BURAK BEKTAŞ (A)MELİKHAN95210210111910110121.3255.04
6MENDERES AVŞAR HARALI159115715514713114619.6146.26
7E.KILIK OĞLUM SEYMEN11309310589979117.5242.04
8BURHAN SARIDAL (A)ÇAPKIN EMİR3---3-0.00100.00
9HASAN ALTUNDAĞ (A)NEVHAN14364911166.9932.17
10İLHAMİ GÖÇER POZANTI187014713315915211814.9737.91
11İSA AKYAVUZ (A)KARAOĞLANBEY11251391031101019321.5148.53
12MEHMET PARLAK (A)PRENSENES22828119124.3918.42
13ÖZGÜR ORDU (A)GANİMET613354233475812.5635.07
14KEMAL KURT KOPKAPTAR266414215518721121511.1534.16
15MEHMET EMİN DOĞAN (A)ŞANSLI YALÇIN496263530264812.3033.27
16MUHAMMED BARAN ÇAKMAK (A)DUNDAS761584355687013.2738.63

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.