16 Temmuz 2019 / Elazığ - 7. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 4 / 3 Yaşlı İngilizler / 1700m / Kum / Pist: Normal

📅 16 Temmuz 2019

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1BURAK BEKTAŞ (A)SERHAN REİS95210210111910110121.3255.04
2MENDERES AVŞAR YILDIZHAN159115715514713114619.6146.26
3FETHULLAH FELHAN (A)PRENSES CINDY868585956687313.4836.18
4MEHMET TAŞKAYA FIGHT FIGHTER264226326423226926819.9549.05
5GALİP KILIÇ SAKARBAŞI762788181798620.8753.15
6HASAN ALTUNDAĞ (A)ALLOGUARD14364911166.9932.17
7MUHAMMED BARAN ÇAKMAK (A)CAN DOSTUM761584355687013.2738.63
8VEDAT KIZMAZ HALF SPACE276525828329128725919.5749.84
9CANER TEPE (A)ARAL BEY1069808176938315.0638.63
10MEHMET DOĞAN BELALI KADİR254820925823727320118.3346.23
11ÖZGÜR ORDU (A)GELEG ROJ613354233475812.5635.07
12ABDULLAH AR (A)MY CEM183-357151.6416.39
13İLHAMİ GÖÇER BLACK LEGACY187014713315915211814.9737.91
14MEHMET EMİN DOĞAN (A)FATİH REİS496263530264812.3033.27
15İSA AKYAVUZ (A)MENACHEM11251391031101019321.5148.53
16MAHMUT ÜNLÜ OĞLUM HİKMET377133832737337936517.6347.26
17HÜSEYİN ALTUNKILIÇ YURDABAK145914414114714714419.5349.55

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.