5 Ağustos 2020 / Elazığ - 3. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15/Dişi / 4 ve Yukarı İngilizler / 1600m / Kum / Pist: Normal

📅 5 Ağustos 2020

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1REMZİ DOĞAN QUEEN SALIMA284923726527427226517.6246.09
2BURAK BEKTAŞ TUBAN KAMA135815715017014013722.6155.52
3MEHMET ALİ AKTÜRK LEA260925321625525826917.9847.95
4NECMİ ALTIN AMIGDALA637184776768863162625.3355.86
5YUSUF CENGİZ (A)FREE POWER1733111011128.0927.17
6CANER TEPE (A)GENÇNURAYINKIZI142311010810511911815.3239.35
7YUNUS ÇELİKBAŞ (A)PRENSES GOLDA96156766.2526.04
8HASAN ALTUNDAĞ (A)TÜRKMEN KIZI445232530383910.7934.83
9MEHMET PARLAK (A)AFRA TAFRA335791317174.7818.81
10EMRE AKKILIÇ (A)WARRIOR WOMAN780364747476210.6430.64
11MUHAMMED BARAN ÇAKMAK (A)PRINCESS SABA966655868738812.7336.44
12ABDULLAH ÇANKAYA (A)LIESERL1413666116.3822.70
13BURHAN SARIDAL (A)JUST BABY1243281144.0322.58

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.