2 Haziran 2021 / Elazığ - 5. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 2/Dişi / 4 ve Yukarı İngilizler / 2000m / Kum / Pist: Normal

📅 2 Haziran 2021

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1HİKMET SARIDAL (A)AMIGDALA16888310413014615611.0836.67
2MEHMET ALİ AKTÜRK GENÇNURAYINKIZI294328925628928829718.5248.22
3NECMİ ALTIN SÜREYYA HANIM711092487977271271325.3656.26
4GALİP KILIÇ PAMELA10659810410911112618.9751.46
5HÜSEYİN ALTUNKILIÇ AFRA TAFRA181518017918718517519.7849.92
6CANER TEPE (A)ALLOGUARD168313713012914614015.8640.52
7HASAN ALTUNDAĞ (A)FREE POWER893587380887214.6741.55
8MUHAMMED BARAN ÇAKMAK (A)LADY BISCUIT11187168748810212.4336.05
9FETHULLAH FELHAN (A)MELEK135382848810010512.2733.92
10BURAK BEKTAŞ ORPHAN GIRL168717418020017617420.9853.59
11MEHMET TAŞKAYA PRINCESS SABA294831631927229929521.5450.92
12MÜSLÜM CANPOLAT (A)BLACKBOARD55820314249539.1434.95
13FERİT YARDIMCI DERBENTLİ8107104181379474871822.8750.75
14İSMAİL KATI PRENSES ŞİRİN210013515417016617513.7638.10
15HALİL PARILDAR RED TULIP367220024425431333412.0936.63

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.