17 Temmuz 2023 / Elazığ - 8. Koşu - Jokey Analizi

Maiden / 3 Yaşlı İngilizler / 1600m / Kum / Pist: Normal

📅 17 Temmuz 2023

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1BURAK BEKTAŞ FEDERER267124728031627128619.7352.41
2SAMİ KAPLAN DEAUVILLE229918718217820220816.0541.63
3NECMİ ALTIN ELDEN RING881411441080100688889725.2356.90
4MEHMET TAŞKAYA GREY LEGEND327637636431234133022.5952.59
5FERİT YARDIMCI IL MAGNIFICO99491395103699194388124.4352.73
6MUHAMMED BARAN ÇAKMAK (A)KING CLAUSUS1523981009911513713.0036.05
7MEHMET ALİ AKTÜRK KUZEY KARTALI355135432034834834518.9848.30
8ABDULLAH ÇANKAYA (A)OGHUZHAN1375881008811112313.6737.09
9MENDERES AVŞAR KAFKAS GÜCÜ369434930932231633917.8144.26
10YUSUF CENGİZ AMOKACHI195218017117016918117.9844.62
11İSA KATAR DUCHESS212418818417119919317.5144.02
12İSA AKYAVUZ GREAT HUNTER368245841636634835023.7452.63
13MEHMET DOĞAN NERİMAN SULTAN402132639838544032918.0146.70
14YUNUS ÇELİKBAŞ (A)SHARP ICE130273111968410414.1335.94

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.