30 Eylül 2026 / Elazığ - 6. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15 / 3 ve Yukarı İngilizler / 2000m / Kum / Pist: Normal

📅 30 Eylül 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1FERİT YARDIMCI SIDNEY SHOW129711994150313691255114926.9656.05
2MEHMET DOĞAN MELİS HANIM542744151853860848717.6747.76
3YUSUF CENGİZ KRAL ALPER414831634133736339615.8442.26
4NECMİ ALTIN ANGEL ON THE WING112461414138613061166116324.9057.22
5ABDULLAH ÇANKAYA PATPAT245115820017920523214.6139.74
6HÜSEYİN ALTUNKILIÇ CRIMENA FIRE337329431734937934318.1149.87
7İSA KATAR SEASMOKE439137538838840738117.3844.16
8ÇETİN CANPOLAT (A)AEMOND172686907912214710.2030.36
9MEHMET TAŞKAYA LEO MELO384447644337540739423.9154.50
10SAMİ KAPLAN MELONI350127726127030533315.3741.30
11MUHAMMED BARAN ÇAKMAK (A)THE SNAKE PIT212513113914015519512.7135.76
12İLKER AKIN (A)PRENSES MELTEM435232121232510.1125.98

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.