7 Ekim 2026 / Elazığ - 4. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 17 / 3 ve Yukarı İngilizler / 1200m / Kum / Pist: Islak

📅 7 Ekim 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1AHMET HASAN BAYAR GÜLHA232619422123720324117.8447.12
2FERİT YARDIMCI KING FERİT129921998150513691259115226.9656.06
3YUSUF CENGİZ MY SİXTH SENSE416931634334236539915.8142.34
4HÜSEYİN ALTUNKILIÇ GOLDEN CAS337729431734937934318.0949.81
5NECMİ ALTIN ARAMİTH112651416138913081167116524.9057.21
6İSA KATAR ANDROMEDA STAR441237939038941038317.4344.22
7MUHAMMED BARAN ÇAKMAK (A)THE LAST UNICORN213213214114115519612.8035.88
8MEHMET TAŞKAYA SKYDIVE384647844337540739423.9554.52
9MEHMET DOĞAN JAZZMASTER543944252153860948817.7147.77
10ABDULLAH ÇANKAYA SIDNEY SHOW246715920218120523314.6339.72
11AZİZ AKDEMİR OĞUZ BAŞKAN332532131134333333019.0149.26
12SAMİ KAPLAN RHAEGAL351727826327130733515.3841.34
13ÇETİN CANPOLAT (A)PACIFIC GROVE173586907912414710.1430.32

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.