14 Ekim 2026 / Elazığ - 8. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 14 / 3 ve Yukarı İngilizler / 1800m / Kum / Pist: Sulu

📅 14 Ekim 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1ABDULLAH ÇANKAYA DÜZCE ASLANI248016220218320623414.6839.80
2YUNUS ÇELİKBAŞ SEASMOKE292516422322822625613.2337.50
3AZİZ AKDEMİR AEMOND334432531234433333119.0549.19
4FERİT YARDIMCI ÇUKUROVA PEHLİVANI130092000151113701261115226.9956.07
5SAMİ KAPLAN PROBABLY THE BEST353627826427331033715.3341.35
6MUHAMMED BARAN ÇAKMAK (A)THE SNAKE PIT213713214114115519712.7735.84
7MEHMET DOĞAN MAVERICK SHADOW544844552253860948917.7547.78
8AHMET HASAN BAYAR DOBRA KIZ234119622223920524117.8647.12
9NECMİ ALTIN MELONI112861417139313091169116924.9057.21
10MEHMET TAŞKAYA NATIONAL HERO385147944337540839523.9454.53
11GÖKTAN KAYIP (A)ALPERİN OĞLU4366201716305.9620.41
12METE GÖL (A)CASHOUT3609151315226.6720.56
13İSA AKYAVUZ KATANA BOY651998486875072062228.4160.50
14HÜSEYİN ALTUNKILIÇ DANCING GRACE338529431835038034418.0849.81
15SEZER ÇELİK (A)VASILISA831364952556510.2330.93

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.