1 Temmuz 2015 / İstanbul - 1. Koşu - Jokey Analizi

SATIŞ 1 / 3 Yaşlı İngilizler / 1900m / Çim / Pist: Normal

📅 1 Temmuz 2015

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1U.POLAT ALDERAN424687459544333.4970.28
2FURKAN YÜKSEL (A)FAVORİ594758274746826.4362.79
3MEHMET KAYA MAGIKO152342205206119101819157928.0062.85
4ADEM ASLAN (A)SIR MUHARREM100910199821078719.8247.18
5MUSTAFA ÇİÇEK BRAVE SOUL233528531329726526125.6160.86
6AHMET OLUK GORKY PARK12110181071023.1445.45
7MÜSLÜM BAYDAN (A)SMILE TO LIFE187142313142819.7949.20
8BARIŞ KURDU BEACH GAL523532615.3836.54
9BURAK AVERBAK (A)CABALLO VOLADOR797536615.1934.18
10HAKAN YILDIZ (A)ABILITY110811011312912011920.1353.34
11İ.GÜNGÖR (A)SALUR127102019171423.6262.99
12DORUKHAN PALAUR (A)MILONGA29714131115299.0927.61
13YASİN PİLAVCILAR MY LEGEND15--2110.0026.67

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.