8 Temmuz 2015 / İstanbul - 3. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15 / 3 ve Yukarı İngilizler / 1200m / Sentetik / Pist: Normal

📅 8 Temmuz 2015

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1A.CAN İŞLEYEN (A)LABEZERIN222132226291615.7747.75
2ADEM ASLAN (A)SUPER PIT1021101100821089119.6947.21
3FURKAN YÜKSEL (A)SABRET623808380787226.1663.08
4SELİM KAYA VELOCITY123382630210416451353104538.3771.14
5NEVZAT AVCİ (A)ANTIOXIDANT1031831011039210417.8546.85
6SEFER DEMİR (A)BLUE LIFE14--11-0.0014.29
7GÖKHAN BEKTAŞ GÜZEL İREM226115515517618417813.7137.51
8SADETTİN BOYRAZ STELLINA175212428238521902123159227.4761.17
9HAKAN YILDIZ (A)BALASAGUN (IRE)113111311513112112120.1653.14
10F.ÇAKAR MAVİ MEHTAP574644717.5443.86
11CEM ŞEN BRAVE WARRIOR1119281159.9131.53
12TOLGA YILDIZ MY NUMBER TWO252320218722322324815.4242.93
13M.C.DEMİR (A)AT KILIÇHAN5-1-1-20.0040.00

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.